بررسی مشکلات معمول یخچال دوو

بررسی مشکلات معمول یخچال دوو

در خصوص مشکلات معمول یخچال دوو ، هردستگاه برقی مصرفی تولید شده توسط هر برندی در بازار های جهانی دارای معایب و مزایایی می باشد . یخچال دوو نیز مانند هر برند دیگر تولیدات لوارم خانگی دارای مزایا و معایبی در تولید محصولات خود می باشد .

عنوان مقاله ممکن است به شما این باور را دهد که تمام محصولات برند یخچال دوو دارای این مشکلات می باشند ؛ که همین جا خدمت شما عرض می نماییم که اینطور نیست و ممکن است یخچال دوو ی شما  به هیچ یک از مواردی که به عنوان مشکلات معمول یخچال دوو مطرح خواهند گردید ، دچار نشود.

مشکلات معمول یخچال دوو

پس با توجه به این موضوع و استفاده از تجربیات بالای کارشناسان خود و همچنین نظر سنجی مشتریانی که یخچال دوو را خریداری کرده اند

 

مشکلات معمول یخچال دوو به شرح زیر خدمت شما معرفی می گردد:

 

  • اشکال در بورد الکترونیکی یخچال دوو

اشکال در بورد الکترونیکی یخچال دوو

 

یکی از موارد شابع درخصوص مشکلات یخچال دوو را می توان خرابی بورد یخچال یا قطعه های خاصی روی برد نامید. اکثرا مشکلات بورد یخچال ها برای تمامی برندها مشاهده شده است ولی در مدل های دوو موارد خرابی بیشتر بوده است. البته با توجه به گارانتی معتبر محصولات دوو و حضور کارشناسان تعمیر یخچال دوو در کوتاه ترین زمان ، نگران طولانی مدت شدن خرابی بورد یخچال خود نباشید.

 

  • یخ زدن مواد داخل یخچال بیش از حد معمول

یخ زدن مواد داخل یخچال بیش از حد معمول

مورد بعدی در خصوص تنظیم دمای داخل یخچال های دوو می باشد که با توجه به کیفیت معمول ترموستات های نصب شده بر روی یخچال ، مشکل یخ زدگی مواد و یا حتی گرم شدن بیش از حد یخچال مشاهده می گردد. که این مورد نیز براحتی توسط کارشناسان تعمیر قابل حل می باشد.

 

  • اشکال در فن کندانسور یخچال

اشکال در فن کندانسور یخچال دوو

کیفیت ساخت فن کندانسور یخچال های دوو و تمامی یخچال های تولید داخل دارای کیفیت پائینی می باشد و ممکن است خیلی زود از کار بیفتد. پیشنهاد می گردد حتما هر چتد وقت یکبار حتما سلامت فن کنار موتور یخچال بررسی گردد . در صورت خرابی فن و ادامه دار شدن آن ، آسیب های جدی به موتور یخچال دوو وارد می گردد.

 

  • بوی بد داخل یخچال دوو

بوی بد داخل یخچال دوو

بوی بد یخچال بیشتر از اینکه به دلیل عملکرد یخچال دوو باشد بیشتر  بستگی به نحوه رسیدگی ما به بخچال دارد. به این صورت که اصلی ترین عوامل بو گرفتن یخچال می توانند عدم پاکیزگی ، پر کردن بیش از حد یخچال ، قرار دادن مواد با بوی زیاد مانند ترشی  و قرار دادن طولانی مواد غذایی در یخچال می باشد . در کنار این موارد یخچال دوو نیز با سیستم بوگیر خود تا حدی قادر به رفع بو می باشد ، که همین امر باعث شده بعضی از مصرف کنندگان یخچال دوو از بوی بد یخچال خود ناراضی باشند.

 

  • کیفیت پائین لاستیک دور در یخچال

کیفیت پائین لاستیک دور در یخچال دوو

 

 

متاسفانه یخچال دوو مانند سایر یخچال های تولید شده در داخل کشور ، دارای بعضی از قطعات با کیفیت خیلی معمولی می باشد. یکی از مهمنرین قطعات یخچال با توجه به ارزش پائین آن لاستیک دور در یخچال می باشد . در صورت خرابی این قطعه  و ارتباط با هوای بیرون یخچال ، فشار بیشتری به یخچال جهت خنک نگه داشتن مواد غذایی می آید . در این شرایط عمر قطعات اصلی یخچال به شدت کاهش می بابد. توصیه می گردد لاستیک دور یخچال خود را همواره بررسی نمائید.

در پایان موارد مطرح شده را نمی توان جزء نقص ها ی یخچال دوو نامید . همان طور که در ابتدای مقاله عرض گردید هر برندی و حتی هر محصول در هر برندی دارای مشکلات و نواقصی می باشد. موارد مطرح شده فوق بیشترین موارد خرابی ها برای یخچال دوو بوده است.

خدمت شما دوستان عرض می نمائیم هر گونه سئوال و کمک در خصوص رفع مشکل یخچال دوو خود را به ما به عنوان نماینده تعمیر یخچال دوو در کرج و حومه ، بسپارید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x