تیم برودت سرویس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال و ماشین لباسشویی در کرج مشغول می باشد.

در این سال ها این شرکت با جمع آوری و آموزش نیروهای مجرب و حرفه ای در زمینه تامین قطعات و پشتیبانی به عنوان نمایندگی تعمیر و سرویس یخچال و ماشین لباسشویی در کرج و حومه ، به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین شرکت های سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ماشین لباسشویی شناخته می شود. تیم برودت سرویس به همراه تضمین اصالت قطعات همواره در تلاش بوده بهترین شرایط را برای مشتریان عزیز فراهم نماید ، تا سرویس ، قطعات و تعمیرات ارائه شده به مشتری کاملا حرفه ای ، با تعهد کامل و محترمانه انجام گردد.

تیم برودت سرویس جهت فعایت به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال و ماشین لباسشویی در کرج و حومه آماده سرویس دهی در تمامی روزها حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 24 شب ، می باشد.

درباره ما -برودت سرویس

کلیه تعمیرات در منزل و در حضور مشتری انجام میشود و در حین تعمیر کلیه توضیحات به مشتری داده میشود تا از عیب دستگاه خود کاملا اگاه شود

چرا برودت سرویس ؟

برودت سرویس - سرویس یخچال در کرج

تعهد کاری بالا و پشتیبانی کامل

همکاران ما تعهد به کار و اصول مشتری مداری را همواره در اولویت کار خود قرار می دهند و همواره در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

تعمیر لباسشویی در کرج - برودت سرویس

قطعات اصلی و تضمین اصالت

قطعات مصرفی در حین سرویس و تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی از جنس اصلی بوده و هر قطعه دارای اصالت کیفیت معتبر می باشد.

تعمیر یخجال در کرج - برودت سرویس

قیمت مناسب سرویس و تعمیرات

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات و همین طور قیمت قطعات مصرفی تا جای ممکن به جهت رفاه حال مشتریان گرامی در مناسب ترین حالت ارائه می گردد.

به تیم ما بپیوندید!

از سال 1392 ، شرکت بیمه برای مشاغل حقوقی خدمت می کند - محافظت از مشاغل ، در برابر کاهش خسارت ها ، دفاع از مطالبات.